výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

12.3.2019
Vážená klientelo, velice nás těší Váš zájem o byty Bolzáno. V tomto projektu jsou již jednotky určené k bydlení kompletně vyprodány.

22.2.2019
Komerční prostory na prodej
Potřebujete vhodné obchodní prostory pro Vaše podnikání v Brně Černovicích? Podívejte se na naši nabídku celkem 5 volných komerčních prostorů v projektu Byty Bolzáno s plochou od 34m2 do 80m2 zde.

22.1.2019
Chtěli bychom Vám dát vědět, že před závěrem roku 2018 byl úspěšně zkolaudován Parkovací dům, Brno-Černovice.

22.12.2018
Rádi bychom Vám, našim klientům stávajícím i budoucím, popřáli příjemné svátky strávené v poklidu a pohodě i mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2018. Kolektiv Net Development.

11.10.2018
Váženým klientům a zájemcům o projekt Pozemky Mysločovice
oznamujeme uskutečnění předání komunikací, kanalizace a venkovního osvětlení do vlastnictví obce.

Starší zprávy

Polyfunkční dům na Starém Brně

červen 2018

100% PRODÁNO

VOLNÉ BYTY ZDE

Základní parametry 
Lokalita: Staré Brno (najít na mapě)
Počet podlaží v domě: 6
Počet bytových / komerčních jednotek: 15 / 9
Termín dokončení: červen 2018
Prodáno: 100%

POLYFUNKČNÍ DŮM NA STARÉM BRNĚ

Tak je nazvána dostavba proluky při ulici Hybešova. Městská část Staré Brno se nachází v samém srdci historického centra města Brna. Danou lokalitu ocení především ti, kdo touží po pohodlném bydlení v centru dění s nezaměnitelnou atmosférou staré městské architektury v dosahu městských parků, kulturních památek a bohatého společenského života.

Nově navržený objekt jak výškově, tak architektonicky doplňuje zástavbu v ulici Hybešova. Navržená fasáda do ulice Hybešova svým vzhledem určuje tvář celého domu.

Polyfunkční dům má dva bloky označené v projektu jako část „A“ a část „B“. V části „A“, která je situována při ulici Hybešova je navrženo 8 ateliérů dispozičně řešených jako 1+kk, které jsou určeny ke komerčnímu využití, 4 bytové jednotky dispozičně řešené jako 2+kk , 1 bytová jednotka dispozičně řešená jako 1+kk a obchodní prostor, který je umístěn v prvním podlaží.

V části „B“, která je posazena více do vnitrobloku je navrženo 9 bytových jednotek dispozičně řešených jako 3+kk a 1 bytová jednotka dispozičně řešená jako 1+kk. V 1.podzemním podlaží jsou umístěny prostory ke skladování - sklepní boxy, garáže a technické zázemí domu.

Obě části polyfunkčního domu mají jedno podzemní podlaží a pět nadzemních podlaží, kdy páté podlaží je ustupující. Části „A“ a „B“ jsou propojeny v 1.podzemním podlaží jsou zde umístěny vstupy do jednotlivých objektů. Prostor, který spojuje oba objekty je využit k parkování automobilů budoucích vlastníků bytových jednotek. Tento prostor je chráněn vegetační střechou na které se nachází terasy přilehlých bytových jednotek.

Každá bytová jednotka má balkon nebo terasu orientovanou do vnitrobloku. Každé podlaží v příslušné částech polyfunkčního bytového domu je propojeno železobetonovým dvouramenným schodištěm a osobním výtahem.

Část podzemního podlaží, které tvoří spojovací krček mezi částí „A“ a částí „B“ je určena k parkování osobních automobilů vlastníků bytových a nebytových jednotek. V 1. podzemním podlaží objektu „B“ se nachází 3 samostatné garáže. V dvorním traktu na pozemcích, které náleží k bytovému domu jsou venkovní parkovací místa. K bytu i atélieru lze dokoupit parkovací místo. Cena parkovacího místa v hromadné garáži je 363 000,- Kč, cena venkovního parkovacího místa je 290 400,- Kč.

V podzemním podlaží části „B“ jsou sklepní kóje. Velikost je od 1,60 m2 do 2,73 m2. Cena je 30 250,- Kč /m2 včetně DPH.

Třída energetické náročnosti budovy je C.

Komunikační napojení

Objekt je zapojen do linie stávající zástavby ulice Hybešova a je dopravně obsloužen dvěma vjezdy. První vjezd se nachází z komunikace Hybešova, druhý využívá pro příjezd neveřejnou účelovou komunikaci od ulice Křídlovická.

Poloha polyfunkčního domu u ulice Hybešovy umožňuje pěší dostupnost do centra města a je přímo na trase tramvaje MHD. Jen několik kroků od domu se nachází tramvajová zastávka a v blízkosti je rovněž situováno autobusové a vlakové nádraží.

Z hlediska dopravní dostupnosti osobním automobilem je ve vzdálenosti 200 m od místa hlavní městský silniční okruhu s napojením na výpadovky k oběma dálnicím.

Financování

Způsob financování je formou splátkového kalendáře na základě prostavěnosti. Celá výstavba je připravována tak, aby klienti mohli využít financování pomocí hypotečních úvěrů.

Rezervace bytu

 1. Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu sedmi dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi nemovitosti podpisem Rezervační smlouvy.
 2. Písemná rezervace je závazná. Pokud klient z vlastní vůle odstoupí, rezervační poplatek zůstává prodávajícímu.
 3. Rezervační poplatek ve výši 200.000,- Kč včetně DPH je splatný do pěti dnů od data podpisu Rezervační smlouvy. Rezervační poplatek je součástí kupní ceny nemovitosti.

Lokalita

Městská část Staré Brno se nachází v samém srdci historického centra města Brna. Zdejší bydlení nabízí díky své vynikající poloze nespočet způsobů, jak trávit volný čas. Například na nedalekém a dobře dostupném hradu Špilberk, v jehož areálu se pravidelně konají kulturní akce a výstavy. Klid a odpočinek nabízí jeho přilehlý park obehnaný hradbami nebo chrám sv. Petra a Pavla obklopený příjemnou parkovou zelení Denisových sadů.

Lokalita disponuje bohatou škálou nákupních možností, zázemím lékařské péče, restauračními zařízeními, ale rovněž vícestupňovým vzdělávacím systémem. Samozřejmostí je výborné pokrytí dopravními komunikacemi, které zajišťují skvělé spojení s centrálními body i vzdálenějšími částmi města.

V docházkové vzdálenosti do deseti minut je obchodní centrum Vaňkovka, chrám sv. Petra a Pavla, Zelný trh, náměstí Svobody nebo Hlavním vlakové nádraží.

Lokalita je také velmi ceněna pro svoji dostupnost cyklotrasy, která leží na pravém břehu řeky Svratky, probíhá až na Brněnskou přehradu a přináší možnost každodenního sportování na čerstvém vzduchu.

V blízkosti polyfunkčního domu se nachází:
 • mateřská škola (500 m)
 • základní škola (500 m)
 • gymnázium (800 m, 1,3 km)
 • supermarket (620 m)
 • poliklinika (1,5 km)
 • bankomat (500 m)
 • lékárna (200 m)
 • fitness (380 m)
 • pošta (920 m)
 • čerpací stanice (1,9 km)
Doprava MHD

Tramvajová zastávka linky č.1 - Hybešova je vzdálena 200 m. Dopravní uzel - Hlavní nádraží je vzdálen (900 m)

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio